KÚPTE SI PNEUMATIKY SO ZĽAVOU!
Pri prezutí v sieti pneuservisov PNEUSERVISONLINE ušetríte cenu dopravy a dobierky!

Pri prezutí v sieti pneuservisov PNEUSERVISONLINE ušetríte cenu dopravy a dobierky!

Objednávky cez e-shop sú cenovo zvýhodnené oproti klasickému nákupu v predajni!

Objednávky cez e-shop sú cenovo zvýhodnené oproti klasickému nákupu v predajni!

O nás

Pneuservisonline - o nás

Pneuservisonline je stránka ktorá ponúka zákazníkovi kúpu pneumatík s prezutím.V našom e-shope si môžete online zakúpiť letné osobné pneumatiky,zimné osobné pneumatiky,4x4 pneu,pneumatiky na off road a dodávkové pneumatiky.Predávame len overené značky pneumatík a to Continental,Barum,Matador,Michelin,Dunlop,Bridgestone,Goodyear,Hankook,Kumho,Firestone.

Odlišujeme sa od klasických e-shopov s týmto druhom tovaru.Pneumatiky s prezutím sú zakúpené a namontované na auto v konkrétnom pneuservise.

.Zákazník si vyberá servis podľa svojho rozhodnutia.Takýmto spôsobom má v prípade  problému možnosť reklamovať tovar blízko svojho bydliska.Komunikuje s konkrétnou osobou.Telefonicky si dohodne termín prezutia.Nemusí mať doma pripravenú hotovosť niekoľko dní na prevzatie tovaru ako pri klasických e-shopoch.Príde do pneuservisu a daný tovar zaplatí platobnou kartou,prípadne hotovosťou.

Pneumatiky nemusí prevážať z domu do servisu.V prípade že mu to vyhovuje,môže využiť mimosezonne uskladnenie pneumatík v danom pneuservise.Do servisu chodí pohodlne bez toho aby sa špinil s nakladaním špinavých pneumatík do kufra.Okrem toho si môže dať na svojom vozidle nastaviť geometriu,vymeniť olej,dezifikovať klimatizáciu,vyčistiť interiér prípadne inú službu.

Pneuservisonline prevádzkuje firma Mikona v spoluprácii s partnerskými pneuservismi na základe partnerskej zmluvy. V prípade že chcete zakúpiť nákladné pneumatiky,traktorové pneumatiky,pneumatiky na vysokozdvižné vozíky,moto pneumatiky alebo pneumatiky na stavebné stroje navštívte osobne niektorú z našich predajní vo vašom meste.Ceny v tomto e-shope môžu byť nižšie ako na inom našom e-shope,prípadne na predajni.

Presný termín prezutia - bez čakania
Pneumatiky aj s prezutím - ušetríte za dobierku
Komplet prezutie - pneu iba za 20Euro
Cena je konečná - neplatíte nič naviac
matador
hankook
barum