KÚPTE SI PNEUMATIKY SO ZĽAVOU!
Pri prezutí v sieti pneuservisov PNEUSERVISONLINE ušetríte cenu dopravy a dobierky!

Pri prezutí v sieti pneuservisov PNEUSERVISONLINE ušetríte cenu dopravy a dobierky!

Objednávky cez e-shop sú cenovo zvýhodnené oproti klasickému nákupu v predajni!

Objednávky cez e-shop sú cenovo zvýhodnené oproti klasickému nákupu v predajni!

O nás

Pneuservisonline - o nás

 Pneuservisonline je stránka, ktorá ponúka zákazníkovi kúpu pneumatík s prezutím. V našom e-shope si môžete online zakúpiť letné osobné pneumatiky, zimné osobné pneumatiky, 4x4 pneu, pneumatiky na off road a dodávkové pneumatiky.Predávame len overené značky pneumatík, a to Continental, Barum, Matador, Michelin, Dunlop, Bridgestone, Goodyear, Hankook, Kumho, Firestone.

 Odlišujeme sa od klasických e-shopov s týmto druhom tovaru. Pneumatiky s prezutím sú zakúpené a namontované na auto v konkrétnom pneuservise.

 Zákazník si vyberá servis podľa svojho rozhodnutia.Takýmto spôsobom má v prípade  problému možnosť reklamovať tovar blízko svojho bydliska. Komunikuje s konkrétnou osobou. Telefonicky si dohodne termín prezutia. Nemusí mať doma pripravenú hotovosť, niekoľko dní na prevzatie tovaru ako pri klasických e-shopoch. Príde do pneuservisu a daný tovar zaplatí platobnou kartou, prípadne hotovosťou.

 Pneumatiky nemusí prevážať z domu do servisu. V prípade, že mu to vyhovuje, môže využiť mimosezónne uskladnenie pneumatík v danom pneuservise. Do servisu chodí pohodlne bez toho, aby sa špinil s nakladaním špinavých pneumatík do kufra. Okrem toho si môže dať na svojom vozidle nastaviť geometriu, vymeniť olej, dezifikovať klimatizáciu, vyčistiť interiér, prípadne inú službu.

 Pneuservisonline prevádzkuje firma Mikona v spoluprácii s partnerskými pneuservismi na základe partnerskej zmluvy. V prípade, že chcete zakúpiť nákladné pneumatiky, traktorové pneumatiky, pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, moto pneumatiky alebo pneumatiky na stavebné stroje, navštívte osobne niektorú z našich predajní vo vašom meste. Ceny v tomto e-shope môžu byť nižšie ako na inom našom
e-shope, prípadne na predajni.